ČERVEN

V červnu na nás čekalo nádherné počasí, kterého jsme si užili. Na začátku měsíce jsme vyrazili na společný výlet s třídou paní učitelky Kadavé do Mirakula. V Mirakulu na nás čekala spousta atrakcí. Také jsme na konci měsíce vyjeli do hradeckých lesů na krásnou procházku a opéci si buřta. Protože nám počasí opravdu přálo, navštívili jsme koupaliště Cihelna. Nekoupali jsme se jen na Cihelně, ale také v Aquacentru v Pardubicích. Poslední den v měsíci jsme si rozdali vysvědčení a rozloučili se se spolužáky, kteří odchází příští rok do jiné třídy.

Mgr. Hutlová Anna